• 637314501826072861_horn.JPG
  • 637314501918580279_horn2.JPG
  • 637314501741101282_horn1.JPG
  • 637314503258436453_horn3.JPG

Horn Julius

*1900 +

Akt

ID Aukce: 1671
Olej, plátno, 64 cm x 46 cm. Signováno vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

4 300 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:07:35

100 Kč

Příhozů: 24

FCC34975 430021.10.2020 20:02:35
XLC16424 420021.10.2020 20:02:01
FCC34975 410021.10.2020 19:57:37
XLC16424 400021.10.2020 19:57:29
FCC34975 390021.10.2020 19:57:16
XLC16424 380021.10.2020 19:57:09
FCC34975 370021.10.2020 19:56:45
XLC16424 360021.10.2020 19:56:40
FCC34975 350021.10.2020 19:55:13
XLC16424 340021.10.2020 19:54:38
FCC34975 330021.10.2020 19:52:26
QCN87453 320021.10.2020 19:45:00
FCC34975 310021.10.2020 19:43:25
QCN87453 300021.10.2020 19:42:44
FCC34975 290021.10.2020 19:39:20
QCN87453 280021.10.2020 19:29:43
FCC34975 270021.10.2020 19:25:01
QCN87453 260021.10.2020 19:09:55
FCC34975 250021.10.2020 15:39:57
QCN87453 240018.10.2020 15:05:07
VRH54959 230004.10.2020 20:37:52
QHP74784 220028.08.2020 14:59:24
CCP80593 210028.08.2020 14:32:38
QHP74784 200027.07.2020 14:05:26