• 637303266446901398_havelka.JPG
  • 637303266546276894_havelka1.JPG
  • 637303266725184513_havelka2.JPG
  • 637303266815497704_havelka3.JPG

Havelka Roman

*1877 +1950

Potok se stavidlem

ID Aukce: 1674
Olej, karton, 30,5 cm x 41,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

16 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:04:00

1 000 Kč

DFN05361 2000021.10.2020 14:47:51
QEU99441 1900016.10.2020 22:56:33
DFN05361 1800016.10.2020 18:23:00
DOR48032 1700016.09.2020 13:27:39
QEU99441 1600030.07.2020 8:44:55