• 636710680779993341_1soukup.jpg
  • 636710681043416929_soukup1.jpg
  • 636710681129927202_soukup2.jpg
  • 636710680904403816_soukup.jpg

Soukup Josef

*1890 +

Zimní krajina

ID Aukce: 1679
Olej, karton, 33,5 x 50,5 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

19 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:09:00

1 000 Kč

Příhozů: 12

PCH28883 3000021.10.2020 19:43:07
ATF04900 2900021.10.2020 19:42:57
PCH28883 2800021.10.2020 19:20:20
ATF04900 2700021.10.2020 19:19:26
PCH28883 2600021.10.2020 18:49:02
ATF04900 2500021.10.2020 18:30:07
LVC92634 2400021.10.2020 16:35:30
PCH28883 2300020.10.2020 20:47:37
RPR60573 2200008.10.2020 22:33:43
ATF04900 2100008.08.2020 11:57:25
RPR60573 2000007.08.2020 23:55:13
RPR60573 1900007.08.2020 23:55:08