• 637322239239521093_ull3.JPG
  • 637322238995629661_ull1.JPG
  • 637322239093620461_ull.JPG
  • 637322239169558558_ull2.JPG

Ullmann Josef

*1870 +1922

Zimní krajina

ID Aukce: 1681
Olej, karton, 23,5 cm x 30 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1910. Zaskleno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

18 000 Kč

20 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:11:00

1 000 Kč

AYM05440 2000021.10.2020 20:05:02
SCW59859 1900021.10.2020 19:26:35
RUL23093 1800021.10.2020 18:32:12