• 637322240234739978_svabin1.JPG
  • 637322240349285275_svabin.JPG
  • 637322240445443997_svabin2.JPG
  • 637322240527852945_svabin3.JPG

Švabinský Max

*1873 +1962

U stavu

ID Aukce: 1682
Litografie, 60 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole tužkou. Zaskleno. Mimořádně kvalitní rámování.
Vyvolávací cena:

14 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:16:59

1 000 Kč

ODT44455 1800021.10.2020 20:11:59
FVQ10017 1700021.10.2020 20:11:53
FVQ10017 1600021.10.2020 20:11:50
ODT44455 1500016.10.2020 18:30:45
ABA44383 1400025.09.2020 9:00:58