• 637324104419568898_simkova1.JPG
  • 637324104608824115_simkova2.JPG
  • 637324104697307796_simkova3.JPG
  • 637324104522568698_simkova.JPG

Šimková - Elgrová Milena

*1898 +1977

Letní cesta

ID Aukce: 1697
Olej, plátno, 31 cm x 53 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 600 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:27:00

100 Kč

DXV40400 160021.10.2020 20:13:25
PCG51051 150021.10.2020 20:12:40
DXV40400 140021.10.2020 20:12:37
PCG51051 130021.10.2020 20:11:59
DXV40400 120021.10.2020 20:11:56
PCG51051 110029.09.2020 13:53:55
DXV40400 100030.08.2020 14:26:11