• 636180927348431712_forman.JPG
  • 636180927439369212_forman1.JPG
  • 636180927520150462_forman2.JPG
  • 636180927246244212_1forman.JPG

Forman M.

Lovětínský rybník

ID Aukce: 170
Olej, plátno, 51 x 70,5 cm. Partie z Železných hor. Signováno a datováno vpravo dole. Rok 1946. Nejedlého škola.
Vyvolávací cena:

8 000 Kč

8 000 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:26:00

500 Kč