• 637339662019086338_jelen1.JPG
  • 637339662118438485_jelen.JPG
  • 637339662198751597_jelen2.JPG
  • 637339662268946934_jelen3.JPG

Hanzl

Jeleni

ID Aukce: 1706
Olej, karton, 26 cm x 23 cm. Signováno hůře čitelně vlevo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:36:36

100 Kč

PRG54513 200021.10.2020 20:31:36