• 637341352416064467_bob.JPG
  • 637341352515301820_bob2.JPG
  • 637341352612372886_bob3.JPG
  • 637341352316280121_bob1.JPG

Svoboda Bobeš

*1885 +1974

U chalupy

ID Aukce: 1714
Olej, karton, 25,5 cm x 25,5 cm. Signováno vpravo dole. Z pozůstalosti spisovatele K.V. Raise.
Vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 20:44:00

100 Kč