• 637351666469037908_stepanek1.JPG
  • 637351666585488681_stepanek.JPG
  • 637351666667921394_stepanek2.JPG
  • 637351666744796732_stepanek3.JPG

Štěpánek Václav

*1909 +

Rozhovor

ID Aukce: 1734
Akvarel, 45 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

Aukce končí: 21.10.2020 21:04:00

100 Kč

IVC24887 200025.09.2020 19:20:19