• 637423288296291444_holub7.JPG
  • 637423288025196380_holub1.JPG
  • 637423287920793885_holub3.JPG
  • 637423288376155808_holub8.JPG

Holub Josef

*1870 +1957

Třešňovka na Hrombabě

ID Aukce: 1754
Olej, lepenka, 50 cm x 65 cm. Signováno a datováno 1928 vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Na zadní straně štítek.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

81 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:13:01

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 17

WSX09566 8100017.02.2021 19:08:00
RRE24051 7600017.02.2021 19:03:07
PBM10677 7100017.02.2021 19:02:44
RRE24051 6600017.02.2021 19:00:39
PBM10677 6100017.02.2021 18:59:19
RRE24051 5500017.02.2021 18:32:11
INN46885 5000017.02.2021 18:30:37
RRE24051 4900027.01.2021 19:22:42
AWZ34079 4800027.01.2021 18:14:54
RRE24051 4700030.12.2020 13:12:36
AOO63562 4600005.12.2020 18:52:03
RRU21787 4500005.12.2020 16:20:53
RRU21787 4400005.12.2020 16:20:45
RRE24051 4300001.12.2020 16:02:26
AOO63562 4200030.11.2020 20:45:40
RRE24051 4100030.11.2020 17:44:53
RRU21787 4000030.11.2020 15:53:28