• 637423324545763273_lolek6.JPG
  • 637423324812123007_lolek3.JPG
  • 637423324726616707_lolek1.JPG
  • 637423324641303341_lolek.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Letní den

ID Aukce: 1761
Olej, plátno, 65 cm x 76 cm. Signováno a datováno 1923 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

70 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:10:00

5 000 Kč

Příhozů: 15

WUN18321 7000017.02.2021 16:31:16
XOP10633 6500017.02.2021 16:17:19
LZJ90868 6000017.02.2021 14:01:10
WUN18321 5500014.02.2021 12:24:38
WUN18321 5000014.02.2021 12:24:28
WUN18321 4900014.02.2021 12:02:30
XOP10633 4800014.02.2021 12:02:21
WUN18321 4700014.02.2021 11:26:32
WUN18321 4600014.02.2021 11:02:16
VWE77331 4500014.02.2021 11:02:07
WUN18321 4400027.01.2021 19:50:51
XOP10633 4300027.01.2021 19:23:43
WUN18321 4200013.01.2021 4:57:47
XOP10633 4100030.11.2020 17:46:23
WUN18321 4000030.11.2020 15:55:55