• 637431981796659032_benes.JPG
  • 637431981890282093_benes1.JPG
  • 637431982119658580_benes4.JPG
  • 637431982057939621_benes3.JPG
  • 637431981982313797_benes2.JPG

Beneš Vincenc

*1883 +1979

Německá Rybná - Cesta do Dvorů

ID Aukce: 1770
Olej, deska, 31,5 cm x 57 cm. Signováno a datováno 29.5.1921 vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

38 000 Kč

51 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:19:00

5 000 Kč

QJV66757 5100017.02.2021 0:37:33
VJS81939 4100014.02.2021 12:04:15
AWB78337 4000006.02.2021 11:38:54
VJS81939 3900030.12.2020 13:13:46
AWB78337 3800011.12.2020 7:53:13