• 637431993049962082_nejedly1.JPG
  • 637431993247941481_nejedly3.JPG
  • 637431992852451570_nejedly.JPG
  • 637431993163869226_nejedly2.JPG

Nejedlý Otakar

*1883 +1957

Břízy u vody

ID Aukce: 1774
Olej, karton, 50 cm x 70 cm. Signováno vlevo dole. Před rokem 1904. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

39 000 Kč

65 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:30:01

5 000 Kč

Příhozů: 13

HUU20745 6500017.02.2021 19:25:01
URJ15988 6000017.02.2021 19:24:32
HUU20745 5500017.02.2021 19:23:51
URJ15988 5000017.02.2021 19:22:58
HUU20745 4700017.02.2021 19:21:37
URJ15988 4600017.02.2021 19:21:15
HUU20745 4500017.02.2021 19:20:41
URJ15988 4400017.02.2021 19:20:24
HUU20745 4300017.02.2021 19:19:13
URJ15988 4200017.02.2021 19:18:54
HUU20745 4100017.02.2021 19:13:50
EZU95097 4000017.02.2021 19:11:54
SRL54949 3900016.02.2021 22:26:36