• 637426020906844044_jaro2.JPG
  • 637426020696620218_jaro1.JPG
  • 637426020806464808_jaro.JPG
  • 637426020999661817_jaro3.JPG

Procházka Jaro

*1886 +1949

Jaro na Petříně

ID Aukce: 1784
Olej, plátno, 50 cm x 70 cm. Signováno vpravo dole. Malba poškozena. Rám poškozen.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 200 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:33:00

100 Kč

UHU55582 320017.02.2021 19:20:49
GLY75430 310016.02.2021 22:25:52
SCH01294 300011.12.2020 7:53:30