• 637432932912028947_sau4.JPG
  • 637432933065542328_sau2.JPG
  • 637432933137886428_sau3.JPG
  • 637432932988748551_sau1.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Jesus

ID Aukce: 1790
Klasická černobílá fotografie, 40 cm x 30,6 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:39:00

1 000 Kč

Příhozů: 16

HYF97674 2500017.02.2021 9:00:25
SDT97972 2400017.02.2021 9:00:19
HYF97674 2300019.01.2021 21:19:32
FLP22183 2200019.01.2021 21:19:21
HYF97674 2100019.01.2021 21:19:21
FLP22183 2000019.01.2021 21:19:11
HYF97674 1900017.01.2021 10:32:25
FLP22183 1800017.01.2021 10:32:19
HYF97674 1700003.01.2021 20:21:30
SDT97972 1600003.01.2021 20:21:20
HYF97674 1500003.01.2021 20:21:20
SDT97972 1400003.01.2021 20:21:10
HYF97674 1300030.12.2020 11:56:47
FLP22183 1200030.12.2020 11:56:43
HYF97674 1100016.12.2020 20:49:31
ELL85457 1000016.12.2020 14:42:33