• 637432936598267957_sau5.JPG
  • 637432936697944939_sau6.JPG

Saudek Jan

*1935 +

Bez názvu

ID Aukce: 1792
Klasická černobílá fotografie, 27,2 cm x 20,8 cm, tónovaná a ručně kolorovaná, lesklý papír, signováno vlevo dole. Nerámováno. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:41:19

1 000 Kč

Příhozů: 14

UCI37624 1300017.02.2021 19:36:19
TSZ55813 1200017.02.2021 18:56:50
BAA43508 1100017.02.2021 18:48:45
JAG89925 1000017.02.2021 18:48:35
BAA43508 950017.02.2021 18:48:35
JAG89925 900017.02.2021 18:48:25
BAA43508 850017.02.2021 18:48:24
JAG89925 800017.02.2021 18:48:14
BAA43508 750017.02.2021 18:48:14
JAG89925 700017.02.2021 18:48:04
BAA43508 650017.02.2021 16:16:54
BAA43508 600017.02.2021 12:43:58
UCI37624 550017.02.2021 12:43:51
BAA43508 500030.12.2020 11:58:42