• 637435539073461672_bubenicek3.JPG
  • 637435539164091658_bubenicek4.JPG
  • 637435538895374001_bubenicek.JPG
  • 637435538978060554_bubenicek2.JPG
  • 637435538788066522_bubenicek1.JPG

Bubeníček Ota

*1871 +1962

U Jihočeské chalupy

ID Aukce: 1794
Olej, karton, 26 cm x 36 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

10 000 Kč

16 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 19:43:00

1 000 Kč

TLE14859 1600017.02.2021 19:37:12
YAS51681 1500017.02.2021 19:00:58
TLE14859 1100009.02.2021 12:19:17
HQZ15424 1000027.01.2021 18:33:47