• 636079779321601250_1bozarin.JPG
  • 636079779385976250_bozarin.JPG
  • 636079779472382500_bozarin2.JPG
  • 636079779533320000_bozarin1.JPG

Bozarin Š.

Orient

ID Aukce: 18
Olej, plátno fixované na kartonu, 56 x 42,5 cm. Signováno azbukou vpravo dole. Malba mírně poškozena, nutno čistit.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 31.10.2016 18:47:00

500 Kč

XFT29116 900031.10.2016 18:41:36