• 637447644320239630_kodet4.JPG
  • 637447644384458657_kodet2.JPG
  • 637447644489469408_kodet6.JPG
  • 637447644441495132_kodet5.JPG

Kodet Kristian

*1948 +

Abstrakce

ID Aukce: 1806
Reliéf na měděném plechu, 41 cm x 36 cm. Signováno a datováno 1968 vpravo nahoře.
Vyvolávací cena:

23 000 Kč

44 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:18:59

1 000 Kč

Příhozů: 22

RIR74058 4400017.02.2021 20:13:59
UWR13735 4300017.02.2021 20:13:32
RIR74058 4200017.02.2021 20:09:32
GRH31448 4100017.02.2021 20:05:27
RIR74058 4000017.02.2021 20:04:42
UWR13735 3900017.02.2021 20:01:50
RIR74058 3800017.02.2021 20:01:26
UWR13735 3700017.02.2021 19:58:56
GRH31448 3600017.02.2021 19:58:48
UWR13735 3500017.02.2021 19:54:10
GRH31448 3400017.02.2021 19:54:05
UWR13735 3300017.02.2021 19:52:27
LHY87340 3200017.02.2021 19:52:17
UWR13735 3100017.02.2021 19:52:17
KZJ91800 3000017.02.2021 19:52:13
UWR13735 2900017.02.2021 19:51:15
KZJ91800 2800017.02.2021 19:50:09
LHY87340 2700017.02.2021 19:46:24
GRH31448 2600017.02.2021 15:10:08
HSH21600 2500016.02.2021 17:00:25
GRH31448 2400010.02.2021 14:17:10
HSH21600 2300030.12.2020 12:00:04