• 637448513441623659_dyn1.JPG
  • 637448513539670763_dyn2.JPG
  • 637448513489130807_dyn.JPG
  • 637448513594118479_dyn3.JPG

Dyntera Milan

*1913 +

Krajina s domkem

ID Aukce: 1815
Kombinovaná technika, 60 cm x 50 cm. Signováno a datováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:04:00

100 Kč

FKK43283 150006.02.2021 11:43:03