• 637448519638813634_haj1.JPG
  • 637448519705721699_haj.JPG
  • 637448519827441645_haj2.JPG
  • 637448519970320528_haj4.JPG
  • 637448519899197603_haj3.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

Chalupy v zimě - Beskydy

ID Aukce: 1819
Olej, karton, 25,5 cm x 35 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

3 750 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 21:09:10

100 Kč

Příhozů: 23

GJS53799 375017.02.2021 21:04:10
YYA41618 365017.02.2021 21:01:30
GJS53799 355017.02.2021 20:56:32
GJS53799 345017.02.2021 20:55:11
YYA41618 316017.02.2021 20:54:26
GJS53799 306017.02.2021 20:49:32
YYA41618 275017.02.2021 20:46:16
GJS53799 265017.02.2021 20:41:21
YYA41618 250017.02.2021 20:40:54
GJS53799 240017.02.2021 20:36:02
YYA41618 220017.02.2021 20:35:35
GJS53799 210017.02.2021 20:30:42
YYA41618 200017.02.2021 20:29:29
TYC23421 190017.02.2021 20:29:23
GJS53799 180017.02.2021 20:24:32
YYA41618 170017.02.2021 20:20:43
GJS53799 160017.02.2021 20:15:58
GJS53799 150017.02.2021 20:13:00
YYA41618 140017.02.2021 20:11:51
GJS53799 130017.02.2021 20:07:15
TYC23421 120016.02.2021 18:08:38
YTT33174 110002.01.2021 16:09:56
EHZ58411 100030.12.2020 13:17:36