• 637448521465486781_budik1.JPG
  • 637448521583924909_budik2.JPG
  • 637448521633300545_budik3.JPG
  • 637448521524237221_budik.JPG

Budík Lojza

*1888 +1945

ID Aukce: 1820
Olej, plátno, 52 cm x 60 cm. Signováno vlevo dole. Místy poškozeno.
Vyvolávací cena:

2 500 Kč

5 800 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:09:00

500 Kč

GXP11815 580008.02.2021 9:22:06
GXP11815 270020.01.2021 10:13:02
TZZ35686 260002.01.2021 16:10:55
ULB83105 250030.12.2020 13:17:52