• 637448553126768233_hajducek1.JPG
  • 637448553204124986_hajducek.JPG
  • 637448553313073044_hajducek3.JPG
  • 637448553370417208_hajducek4.JPG
  • 637448553263905620_hajducek2.JPG

Hajduček Adolf

*1911 +1971

Malá Fatra

ID Aukce: 1830
Olej, karton, 20 cm x 32 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Sklo naprasklé.
Vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 700 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:23:48

100 Kč

KQZ34496 170017.02.2021 20:18:48
TGP05309 160016.02.2021 18:05:59