• 637209276807347036_brychtova1.JPG
  • 637209276869543896_brychtova2.JPG
  • 637209276931888122_brychtova3.JPG
  • 637209276737815249_brychtova.JPG

Brychtová Lída

*1931 +

Kompozice

ID Aukce: 1833
Olej, plátno, 44 cm x 65 cm. Signováno a datováno vpravo dole 1966.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:38:44

500 Kč

Příhozů: 19

VIC65979 900017.02.2021 20:33:44
IWS56115 850017.02.2021 20:33:42
VIC65979 800017.02.2021 20:29:59
IWS56115 750017.02.2021 20:29:53
VIC65979 700017.02.2021 20:25:00
IWS56115 650017.02.2021 20:23:24
VIC65979 600017.02.2021 20:21:31
IWS56115 550017.02.2021 19:17:43
VIC65979 500017.02.2021 19:17:19
IWS56115 490017.02.2021 19:17:14
VIC65979 480017.02.2021 15:14:38
IWS56115 470017.02.2021 15:14:28
VIC65979 460017.02.2021 15:13:57
IWS56115 450017.02.2021 15:13:51
VIC65979 440017.02.2021 15:13:26
IWS56115 430017.02.2021 15:13:25
VIC65979 420016.02.2021 22:06:56
MBP44652 410016.02.2021 21:35:02
VIC65979 400003.01.2021 9:56:56