• 637112295231555302_janecek1.JPG
  • 637112295464367409_janecek4.JPG
  • 637112295389005988_janecek3.JPG
  • 637112295315834902_janecek2.JPG
  • 637112295539566943_janecek5.JPG

Janeček Ota

*1919 +1996

Portrét mladé ženy

ID Aukce: 1838
Suchá jehla, 52 cm x 33 cm. Signováno a datováno 1954 vpravo dole. Zaskleno. Ze sbírky žáka F. Jiroudka, malíře J. Pokorného.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

10 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:37:53

1 000 Kč

Příhozů: 31

FGU83429 1000017.02.2021 20:32:53
MAM05866 950017.02.2021 20:29:59
FGU83429 900017.02.2021 20:29:49
MAM05866 850017.02.2021 20:25:14
FGU83429 800017.02.2021 20:24:33
MAM05866 750017.02.2021 20:04:12
FGU83429 700017.02.2021 20:04:12
MAM05866 650017.02.2021 20:04:02
FGU83429 600017.02.2021 19:11:48
MAM05866 550017.02.2021 19:11:48
FGU83429 500017.02.2021 19:11:37
MAM05866 490017.02.2021 19:11:37
FGU83429 480017.02.2021 19:11:27
MAM05866 470017.02.2021 19:11:27
FGU83429 460017.02.2021 19:11:16
MAM05866 450017.02.2021 19:11:16
FGU83429 440017.02.2021 19:11:06
MAM05866 430017.02.2021 19:11:06
FGU83429 420017.02.2021 19:10:56
MAM05866 410017.02.2021 19:10:55
FGU83429 400017.02.2021 19:10:45
MAM05866 390017.02.2021 19:10:45
FGU83429 380017.02.2021 19:10:35
MAM05866 370017.02.2021 19:10:34
FGU83429 360017.02.2021 19:10:24
MAM05866 350017.02.2021 19:10:24
FGU83429 340017.02.2021 19:10:14
MAM05866 330016.02.2021 16:57:49
ZLQ58781 320016.02.2021 16:57:41
MAM05866 310027.01.2021 11:12:14