• 637112303083021399_tichy2.JPG
  • 637112303148861681_tichy3.JPG
  • 637112303018646162_tichy.JPG
  • 637112302939582814_ticha1.JPG

Tichý František

*1896 +1961

Postava

ID Aukce: 1839
Akvarel, tužka, 26 cm x 17 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Ze sbírky žáka F. Jiroudka, malíře J. Pokorného.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

9 500 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:28:00

500 Kč

NDJ06543 950017.02.2021 20:22:48
XXP95085 900027.01.2021 9:47:21