• 637030203130388711_nowak83.JPG
  • 637030203205735762_nowak85.JPG
  • 637030203040579861_nowak84.JPG
  • 637030203295833560_nowak86.JPG

Nowak Willi

*1886 +1977

Zamyšlená

ID Aukce: 1845
Olej, deska, 29 cm x 21 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. V původním stavu z autorova ateliéru.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

6 000 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:39:34

500 Kč

Příhozů: 29

SJI15267 600017.02.2021 20:34:33
LHG14042 550017.02.2021 20:32:32
SJI15267 500017.02.2021 20:32:27
LHG14042 490017.02.2021 20:31:11
SJI15267 480017.02.2021 20:29:50
LGZ01818 470017.02.2021 20:29:24
SJI15267 460017.02.2021 20:28:15
LHG14042 450017.02.2021 20:28:07
SJI15267 440017.02.2021 20:28:07
LHG14042 430017.02.2021 20:27:36
SJI15267 420017.02.2021 20:25:51
LGZ01818 410017.02.2021 20:19:16
SJI15267 400017.02.2021 20:04:27
LGZ01818 390017.02.2021 20:01:12
SJI15267 380017.02.2021 19:47:21
LGZ01818 370017.02.2021 19:33:15
LHG14042 360017.02.2021 19:30:52
LGZ01818 350017.02.2021 19:30:42
LHG14042 340017.02.2021 19:30:11
LGZ01818 330017.02.2021 19:30:02
LHG14042 320017.02.2021 19:11:58
SJI15267 310017.02.2021 0:41:56
SJI15267 260017.02.2021 0:41:44
LGZ01818 250016.02.2021 17:25:07
VLM24270 240016.02.2021 17:12:53
LGZ01818 230002.02.2021 9:59:35
GXO18218 220029.01.2021 2:16:50
LGZ01818 210011.01.2021 10:15:59
MZP01014 200030.12.2020 14:40:40