• 637449458421128375_skrabanek.JPG
  • 637449458471754023_skrabanek2.JPG
  • 637449458322983687_skrabanek1.JPG

Škrabánek František

*1901 +1974

Zasněžená krajina

ID Aukce: 1849
Olej, karton, 26 cm x 31 cm. Signováno vpravo dole.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 100 Kč

Aukce končí: 17.02.2021 20:40:41

100 Kč

JVG66573 210017.02.2021 20:35:41
RFN75641 200017.02.2021 19:52:47