Kombinovaná technika, papír, 24 cm x 36,5 cm. Signováno vlevo dole. Zaskleno. Na zadní straně ověření od Nechleby, Švabinského. Dílo uvedeno v monografii Chittussi, 2020, strana 221 pod číslem B2. Rok 1878. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo poškozeno.