• 637509725181315293_kavan4.JPG
  • 637509725287284179_kavan11.JPG
  • 637509725391538419_kavan1.JPG
  • 637509725472632750_kavan2.JPG

Vítanovský mráz

ID Aukce: 1884
Olej, lepenka, 39 cm x 48 cm. Signováno vlevo dole. Před rokem 1910. Dílo publikováno v soupisu díla F. Kavána 2018, číslo 1069, strana 490. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

40 000 Kč

110 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:06:03

10 000 Kč

Příhozů: 22

DZM52618 11000025.05.2021 19:01:03
KEI02536 10000025.05.2021 18:55:07
ECA53521 9500025.05.2021 18:54:59
KEI02536 9000025.05.2021 15:51:59
UZO01090 8500025.05.2021 15:51:59
KEI02536 8000025.05.2021 15:51:49
UZO01090 7500025.05.2021 15:51:49
KEI02536 7000025.05.2021 15:51:39
UZO01090 6500025.05.2021 15:51:38
KEI02536 6000025.05.2021 15:51:28
UZO01090 5500025.05.2021 15:51:28
KEI02536 5000025.05.2021 15:51:18
UZO01090 4900025.05.2021 15:51:18
KEI02536 4800025.05.2021 15:51:07
UZO01090 4700025.05.2021 15:51:07
KEI02536 4600025.05.2021 15:50:57
UZO01090 4500024.05.2021 12:42:56
PFM15801 4400026.04.2021 17:17:39
UZO01090 4300022.04.2021 9:28:03
LLE85855 4200006.04.2021 15:41:25
PFM15801 4100005.04.2021 17:10:53
UZO01090 4000029.03.2021 13:18:40