• 637509731422103946_kal.JPG
  • 637509731556618394_kal1.JPG
  • 637509731674297812_kal2.JPG

Kalvoda Alois

*1875 +1934

Stromy na vršku

ID Aukce: 1885
Olej, plátno, fixované na kartonu, 31,5 cm x 31,5 cm. Signováno vlevo dole. Kolem roku 1906. Nerámováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

28 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:11:09

5 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 25

PKV08472 6000025.05.2021 19:06:08
ZZE10661 5500025.05.2021 19:01:42
RAS23283 5000025.05.2021 19:01:32
ZZE10661 4900025.05.2021 19:01:01
RAS23283 4800025.05.2021 19:00:51
ZZE10661 4700025.05.2021 18:59:48
RAS23283 4600025.05.2021 18:59:45
ZZE10661 4500025.05.2021 18:58:25
RAS23283 4400025.05.2021 18:58:15
ZZE10661 4300025.05.2021 18:57:32
RAS23283 4200025.05.2021 18:57:22
ZZE10661 4100025.05.2021 18:57:01
QGD04574 4000025.05.2021 18:57:00
ZZE10661 3900025.05.2021 18:52:42
RAS23283 3800025.05.2021 18:52:41
ZZE10661 3700025.05.2021 8:04:01
QGD04574 3600024.05.2021 22:12:36
RAS23283 3500024.05.2021 21:30:15
ZZE10661 3400024.05.2021 12:43:17
ITS54349 3300024.05.2021 12:43:09
ZZE10661 3200024.05.2021 12:43:07
ITS54349 3100022.05.2021 21:24:20
SLO39092 3000019.05.2021 14:34:13
ITS54349 2900018.05.2021 11:48:35
LJL82719 2800029.03.2021 1:17:42