• 637509745651909494_kuba3.JPG
  • 637509745343277207_kuba1.JPG
  • 637509745553939995_kuba2.JPG
  • 637509745459684599_kuba.JPG

Kuba Ludvík

*1863 +1956

Poděbrady

ID Aukce: 1889
Olej, plátno, 25 cm x 46 cm. Signováno vpravo dole. Zaskleno. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

17 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:07:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

MHP56639 1700025.05.2021 18:10:44
RRS75722 1600025.05.2021 18:10:44
MHP56639 1500025.05.2021 17:57:38
RRS75722 1400025.05.2021 17:57:30
MHP56639 1300001.05.2021 20:40:38
VGB73297 1200010.03.2021 14:39:36