• 637509760685204664_born1.JPG
  • 637509760769424046_born.JPG
  • 637509760911791902_born3.JPG
  • 637509760985698680_born4.JPG
  • 637509760842884869_born2.JPG

Born Adolf

*1930 +2016

Muzikant

ID Aukce: 1892
Barevná litografie, 41 cm x 28 cm. Signováno tužkou vpravo dole. Vlevo dole číslováno 10/75. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

12 000 Kč

18 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:13:16

1 000 Kč

JVB76733 1800025.05.2021 19:08:16
CJV56427 1700025.05.2021 19:08:12
JVB76733 1600011.05.2021 18:14:03
KZR96755 1300006.04.2021 14:54:12
GFX55508 1200011.03.2021 12:40:07