• 637509766379716144_koh3.JPG
  • 637509766102526304_koh1.JPG
  • 637509766295809299_koh2.JPG
  • 637509766219089962_koh.JPG

Köhler Johannes

*1896 +1976

Pohled na kopce

ID Aukce: 1895
Akvarel, 29 cm x 40 cm. Signováno a datováno vlevo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

3 000 Kč

9 100 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:18:54

500 Kč

Příhozů: 24

CXD22015 910025.05.2021 19:13:54
CPB02463 860025.05.2021 19:13:14
CXD22015 810025.05.2021 19:12:44
CPB02463 760025.05.2021 19:11:54
CPB02463 600025.05.2021 19:11:31
CXD22015 550025.05.2021 19:08:06
HZK96788 500025.05.2021 18:43:33
QAU88966 490025.05.2021 18:43:24
HZK96788 480020.05.2021 19:07:51
BSQ22690 470020.05.2021 19:07:43
HZK96788 460020.05.2021 19:05:48
BSQ22690 450020.05.2021 19:05:46
HZK96788 440016.05.2021 0:25:18
BOR27977 430016.05.2021 0:25:18
HZK96788 420016.05.2021 0:25:08
BOR27977 410029.04.2021 10:29:28
BSQ22690 400028.04.2021 11:29:14
HZK96788 390016.04.2021 21:02:12
BOR27977 380016.04.2021 9:50:40
HZK96788 340016.04.2021 9:50:09
BOR27977 330016.04.2021 9:50:01
HZK96788 320007.04.2021 15:56:55
QAU88966 310007.04.2021 11:17:24
HZK96788 300010.03.2021 20:26:39