• 637526135505703320_cila.JPG
  • 637526135379384476_cila1.JPG
  • 637526135664923282_cila2.JPG
  • 637526136027299082_cila3.JPG

Číla Otakar

*1894 +1977

Benáres

ID Aukce: 1901
Olej, karton, 47 cm x 48 cm. Signováno vpravo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

43 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:19:00

1 000 Kč

Příhozů: 9

ZQR56570 4300025.05.2021 19:01:34
MYN90346 4200025.05.2021 18:59:17
ZQR56570 4100025.05.2021 18:59:13
MYN90346 4000025.05.2021 16:27:12
ZQR56570 3900025.05.2021 16:27:09
MYN90346 3800024.05.2021 12:46:24
ZQR56570 3700030.03.2021 1:00:49
YKG72365 3600029.03.2021 22:33:31
ZQR56570 3500029.03.2021 22:14:35