• 637526196384486855_gru1.JPG
  • 637526196481215860_gru.JPG
  • 637526196580278847_gru2.JPG

Připsáno Norbert Grund

Figurální kompozice ( Studie )

ID Aukce: 1915
Olej, plátno, fixované na kartonu, 10,7 cm x 21,5 cm. Nesignováno. Připsáno.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:33:00

1 000 Kč