• 637533050606186748_kaspar.JPG
  • 637533050693575717_kaspar2.JPG
  • 637533050781232627_kaspar3.JPG
  • 637533050491639073_kaspar1.JPG

Kašpar Adolf

*1877 +1934

Legionáři

ID Aukce: 1922
Olej, plátno, 60 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole. Rám silně poškozen.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

7 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:40:00

500 Kč

YJU11168 700025.05.2021 19:24:56
RMY49089 650025.05.2021 19:16:36
YJU11168 600025.05.2021 14:57:12
RMY49089 550025.05.2021 12:29:44
YJU11168 500025.05.2021 9:34:24