• 637533126126042752_1.JPG
  • 637533126208481655_2.JPG
  • 637533126431687957_5.JPG
  • 637533126282544696_3.JPG
  • 637533126357278609_4.JPG

Dalí Salvador

*1904 +1989

Žena

ID Aukce: 1927
Litografie, ruční papír, velikost listu 65 cm x 50 cm, signováno v tisku vpravo dole. Nerámováno. V listu vodoznak.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

26 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:49:19

1 000 Kč

Příhozů: 57

EVL22164 2600025.05.2021 19:44:19
YIT39340 2500025.05.2021 19:41:31
EVL22164 2400025.05.2021 19:41:19
YIT39340 2300025.05.2021 19:41:15
EVL22164 2200025.05.2021 19:39:36
YIT39340 2100025.05.2021 19:38:06
EVL22164 2000025.05.2021 19:37:53
YIT39340 1900025.05.2021 19:37:46
EVL22164 1800025.05.2021 19:37:12
YIT39340 1700025.05.2021 19:37:03
EVL22164 1600025.05.2021 19:36:31
YIT39340 1500025.05.2021 19:36:30
EVL22164 1400025.05.2021 19:35:50
YIT39340 1300025.05.2021 19:35:50
EVL22164 1200025.05.2021 19:34:59
YIT39340 1100025.05.2021 19:34:57
EVL22164 1000025.05.2021 19:34:38
YIT39340 950025.05.2021 19:34:28
EVL22164 900025.05.2021 19:34:28
YIT39340 850025.05.2021 19:34:17
EVL22164 800025.05.2021 19:33:36
YIT39340 750025.05.2021 19:33:26
EVL22164 700025.05.2021 18:47:42
TQI84297 650025.05.2021 18:47:34
EVL22164 600025.05.2021 18:47:21
TQI84297 550025.05.2021 18:47:13
EVL22164 500025.05.2021 18:46:50
TQI84297 490025.05.2021 18:46:50
EVL22164 480025.05.2021 18:46:30
TQI84297 470025.05.2021 18:46:23