• 637533149656808669_54.JPG
  • 637533150654010465_66.JPG
  • 637533149572901777_53.JPG
  • 637533149729828495_55.JPG

Banksy

Girl with Red Heart Baloon

ID Aukce: 1937
Litografie, velikost listu 50 cm x 35 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 13/60. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 19:59:28

500 Kč

Příhozů: 30

JZP07823 500025.05.2021 19:54:27
QBI78207 490025.05.2021 19:53:08
JZP07823 480025.05.2021 19:52:58
QBI78207 470025.05.2021 19:51:45
JZP07823 460025.05.2021 19:51:38
QBI78207 450025.05.2021 16:29:27
KLE11081 440025.05.2021 16:29:20
QBI78207 430025.05.2021 16:28:55
KLE11081 420025.05.2021 16:28:49
QBI78207 410025.05.2021 16:28:35
KLE11081 400025.05.2021 16:28:27
QBI78207 380025.05.2021 16:28:04
KLE11081 370025.05.2021 16:27:55
QBI78207 360025.05.2021 6:54:01
KLE11081 350025.05.2021 6:53:51
QBI78207 340025.05.2021 6:52:38
KLE11081 330025.05.2021 6:52:35
QBI78207 320025.05.2021 6:52:18
KLE11081 310025.05.2021 6:52:18
QBI78207 300025.05.2021 6:51:57
KLE11081 290025.05.2021 6:51:50
QBI78207 280025.05.2021 6:51:26
KLE11081 270025.05.2021 6:51:20
QBI78207 260025.05.2021 6:50:45
KLE11081 250025.05.2021 6:50:37
QBI78207 240025.05.2021 6:49:43
KLE11081 230025.05.2021 6:49:37
QBI78207 220024.05.2021 11:04:42
JZP07823 210022.05.2021 9:50:17
JZP07823 200022.05.2021 9:49:50