• 637533152544361203_59.JPG
  • 637533152801065065_75.JPG
  • 637533152324047238_57.JPG
  • 637533152471235644_58.JPG
  • 637533152704956125_60.JPG
  • 637533152402172876_56.JPG

Banksy

Devolved Parliament

ID Aukce: 1938
Litografie, velikost listu 50 cm x 35 cm, signováno vpravo dole. Číslováno vlevo dole 18/60. Nerámováno. V listu vodoznak. Certifikát přiložen.
Vyvolávací cena:

2 000 Kč

5 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:10:20

500 Kč

Příhozů: 31

OZH36224 500025.05.2021 20:05:20
WTY35932 490025.05.2021 20:05:10
OZH36224 480025.05.2021 20:04:59
WTY35932 470025.05.2021 20:04:51
OZH36224 460025.05.2021 20:04:38
WTY35932 450025.05.2021 20:04:33
OZH36224 440025.05.2021 20:04:18
WTY35932 430025.05.2021 20:04:14
OZH36224 420025.05.2021 20:00:00
WTY35932 410025.05.2021 19:59:43
OZH36224 400025.05.2021 19:59:19
WTY35932 390025.05.2021 19:59:15
OZH36224 380025.05.2021 19:59:09
WTY35932 370025.05.2021 19:59:01
OZH36224 360025.05.2021 19:58:48
WTY35932 350025.05.2021 19:58:42
OZH36224 340025.05.2021 19:58:28
WTY35932 330025.05.2021 19:58:26
OZH36224 320025.05.2021 19:57:57
WTY35932 310025.05.2021 19:57:53
OZH36224 300025.05.2021 19:56:55
WTY35932 290025.05.2021 19:56:45
OZH36224 280025.05.2021 19:56:45
WTY35932 270025.05.2021 19:56:35
OZH36224 260025.05.2021 19:55:53
WTY35932 250025.05.2021 19:55:49
OZH36224 240025.05.2021 19:55:22
WTY35932 230025.05.2021 19:55:12
OZH36224 220025.05.2021 19:54:41
WTY35932 210025.05.2021 19:52:11