• 637540737100254270_stro2.JPG
  • 637540736889118759_stro1.JPG
  • 637540737013222355_stro.JPG
  • 637540737190735934_stro3.JPG

Honsa Jan

*1876 +1937

Slunce v lese

ID Aukce: 1945
Olej, karton, 34 cm x 42,5 cm. Signováno vpravo dole. Kolem roku 1897. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Dílo je vyžádáno na výstavu J. Honsy - Hlinsko 2022.
Vyvolávací cena:

30 000 Kč

100 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:07:08

10 000 Kč

Účastníků: 7
Příhozů: 22

ZMQ27739 10000025.05.2021 20:02:08
PIB25801 9500025.05.2021 20:01:42
ZMQ27739 9000025.05.2021 20:00:52
PIB25801 8500025.05.2021 19:56:30
VQE96593 8000025.05.2021 19:56:18
PIB25801 7500025.05.2021 19:54:13
VQE96593 7000025.05.2021 19:54:01
PIB25801 6500025.05.2021 19:53:35
VQE96593 6000025.05.2021 19:30:26
PIB25801 5500025.05.2021 19:16:55
VQE96593 5000025.05.2021 19:16:37
PIB25801 4900025.05.2021 19:16:30
VQE96593 4800025.05.2021 17:58:55
ZMQ27739 4700025.05.2021 17:36:13
QHV28229 4600025.05.2021 15:45:17
PVD91570 3800024.05.2021 8:02:03
QHV28229 3500017.05.2021 8:37:05
WSB26372 3400026.04.2021 21:16:54
GVH53001 3300026.04.2021 20:24:05
WSB26372 3200026.04.2021 18:26:18
GVH53001 3100026.04.2021 17:22:20
WSB26372 3000016.04.2021 11:20:22