• 637540739119741715_m2.JPG
  • 637540739017865925_m1.JPG
  • 637540739219429701_m3.JPG

Mařák Julius Eduard

*1832 +1899

Lesní zátiší

ID Aukce: 1946
Olej, plátno, 32,5 cm x 42 cm. Signováno vpravo dole. Po roce 1870. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař. Nerestaurováno, nerámováno.
Vyvolávací cena:

25 000 Kč

38 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:10:08

1 000 Kč

Příhozů: 14

EKS60399 3800025.05.2021 20:05:08
PMT96821 3700025.05.2021 20:04:07
EKS60399 3600025.05.2021 20:03:57
PMT96821 3500025.05.2021 20:02:45
EKS60399 3400025.05.2021 20:02:36
PMT96821 3300025.05.2021 19:48:40
EKS60399 3200025.05.2021 19:48:38
PMT96821 3100025.05.2021 19:46:37
EKS60399 3000025.05.2021 19:46:32
PMT96821 2900025.05.2021 8:08:09
EKS60399 2800024.05.2021 22:17:21
CPF07921 2700024.05.2021 14:30:12
PMT96821 2600024.05.2021 14:30:02
CPF07921 2500003.05.2021 13:57:05