• 637540741711756238_manes1.JPG
  • 637540742146366225_manes3.JPG
  • 637547727508590262_IMG_20201001_120940.jpg
  • 637540742050584246_manes2.JPG
  • 637540741833800246_manes.JPG
  • 637540741939482464_manes5.JPG
  • 637540742234335639_manes4.JPG

Mánes Josef

*1820 +1871

Mladá dáma

ID Aukce: 1947
Kombinovaná technika, 25 cm x 20,5 cm. Signováno a datováno vlevo dole 1844. Oboustranná kresba. Vystavováno, publikováno. Z majetku Jindřišky Slavínské. Zaskleno. Mimořádně kvalitní adjustace. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

35 000 Kč

60 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:18:03

5 000 Kč

Příhozů: 18

QZS58534 6000025.05.2021 20:13:02
EQO26169 5500025.05.2021 20:11:15
ZGL60680 5000025.05.2021 20:08:14
EQO26169 4900025.05.2021 20:08:04
ZGL60680 4800025.05.2021 20:07:33
EQO26169 4700025.05.2021 20:07:31
ZGL60680 4600025.05.2021 20:05:30
EQO26169 4500025.05.2021 20:05:07
ZGL60680 4400025.05.2021 20:02:04
RYJ38394 4300025.05.2021 20:02:00
ZGL60680 4200025.05.2021 20:01:23
RYJ38394 4100025.05.2021 20:01:21
ZGL60680 4000025.05.2021 15:13:09
EQO26169 3900025.05.2021 15:13:07
ZGL60680 3800025.05.2021 15:12:27
EQO26169 3700025.05.2021 15:12:20
ZGL60680 3600024.05.2021 14:30:31
YDL02103 3500027.04.2021 8:41:27