• 637540744217930475_st1.JPG
  • 637540744592759579_st4.JPG
  • 637540744491842097_st3.JPG
  • 637540744321681515_st.JPG
  • 637540744401369354_st2.JPG

Stříbrný Vladimír

*1905 +1970

Medúza

ID Aukce: 1948
Olej, plátno, 38 cm x 30,5 cm. Signováno a datováno 1929 vlevo dole. Dílo bylo vystaveno na výstavě Portrét v Čechách, Praha 2019 - 2020. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

15 000 Kč

21 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:08:39

1 000 Kč

TYM94119 2100025.05.2021 20:03:39
SEW05197 2000025.05.2021 20:03:26
TYM94119 1900025.05.2021 20:03:18
SEW05197 1800025.05.2021 20:02:55
TYM94119 1700025.05.2021 20:02:48
SEW05197 1600024.05.2021 14:30:47
BRU35150 1500017.04.2021 14:09:41