• 637540749041840358_p.JPG
  • 637540749242936407_p2.JPG
  • 637540749136406200_p1.JPG

Piepenhagen Louise

*1825 +1893

Zimní nálada

ID Aukce: 1949
Olej, plátno, 23 cm x 30 cm. Nesignováno. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

9 000 Kč

13 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:07:00

1 000 Kč

Příhozů: 6

NZZ44375 1300025.05.2021 18:29:45
CXB36476 1200025.05.2021 18:22:49
NZZ44375 1100025.05.2021 15:10:23
HEP99538 1000025.05.2021 15:08:15
NZZ44375 950025.05.2021 14:59:26
HEP99538 900018.05.2021 11:05:30