• 637540792096916034_636538965477516515_jelinek1.jpg
  • 637540791962486297_636538965345168481_1jelinek.jpg
  • 637540792146916380_636538965529395423_jelinek2.jpg
  • 637540792028009209_636538965418285944_jelinek.jpg

Jelínek František Antonín

*1890 +1977

Na rybách

ID Aukce: 1960
Olej, plátno, 70 cm x 90 cm. Signováno vpravo dole. Malba mírně poškozena, nutno čistit. Rám poškozen. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

5 000 Kč

9 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:22:57

500 Kč

Příhozů: 9

ORJ89048 900025.05.2021 20:17:57
ZYK78964 850025.05.2021 20:16:46
ORJ89048 800025.05.2021 20:16:21
ZYK78964 750025.05.2021 20:15:19
ORJ89048 700025.05.2021 20:14:49
ZYK78964 650025.05.2021 19:05:25
CWU04415 600025.05.2021 8:10:06
RBQ33971 550024.05.2021 16:26:57
CWU04415 500024.05.2021 14:33:02