• 636989696246819753_lol10.JPG
  • 636989696634922211_lol12.JPG
  • 636989696388769813_lol11.JPG
  • 636989696322340624_lol9.JPG
  • 636989696724633763_lol13.JPG

Lolek Stanislav

*1873 +1936

Na procházce

ID Aukce: 1966
Akvarel, 14,5 cm x 11 cm, signováno vpravo dole. Zaskleno.
Vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 200 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:24:00

100 Kč

SPQ33039 120024.05.2021 14:34:09
LMW65064 110024.05.2021 12:37:42
EKR71052 100024.05.2021 9:36:00