• 636192357314709707_1schauer.JPG
  • 636192357375490957_schauer.JPG
  • 636192357466584707_schauer2.JPG
  • 636192357422678457_schauer1.JPG

Schauer Karel

*1905 +

ID Aukce: 198
Olej, karton, 49 x 69 cm. Signováno vlevo dole. Karton mírně prohnutý. V malbě světlé fleky.
Vyvolávací cena:

3 800 Kč

3 800 Kč

Aukce končí: 31.01.2017 19:54:00

100 Kč

ZSM88286 380031.01.2017 18:53:13