• 637550375085737366_p2.JPG
  • 637550374864247430_p1.JPG
  • 637550375181675853_p3.JPG
  • 637550374988850655_p.JPG

Porš Gustav

*1888 +1955

Zimní krajina

ID Aukce: 1999
Olej, plátno, 38 cm x 50 cm. Signováno vlevo dole. Pravost ověřil PhDr. Michael Zachař.
Vyvolávací cena:

4 000 Kč

25 000 Kč

Aukce končí: 25.05.2021 20:57:00

1 000 Kč

Účastníků: 9
Příhozů: 10

EIO51781 2500025.05.2021 19:40:17
HFD98737 2400025.05.2021 17:41:44
SJM68529 2300025.05.2021 16:16:20
TVT63233 2200025.05.2021 9:40:31
QYW49086 2100010.05.2021 14:18:57
UYK82390 2000029.04.2021 11:02:05
IYZ62521 430027.04.2021 23:27:24
KPO57725 420026.04.2021 23:02:58
TOK60558 410026.04.2021 17:27:31
QYW49086 400026.04.2021 16:26:48